A Girl in the Clouds Final Günceli

By | 2 Nisan 2019

Herkese Merhaba,

Uzun bir aradan sonra yeniden karşınızdayız. Son güncel yazımızdan bu yana dolu dolu bir 3 ayı hep birlikte geride bıraktık.

Tabi bu süre zarfında olan biteni sizlere anlatmak istediysek bile her şey gayet seyrinde gittiği için ancak paylaşmaya değer bir durum olursa güncel yazısı yazmanın uygun olacağına karar vermiştik. (Kesinlikle üşendiğimizden değil yani 🙁 )

Bizim için çok değer verdiğimiz bir serinin finalini yapmamızla birlikte bu fırsatı da nihayet bulabildik.

İlk tanıtım bölümünü 5 ay önce büyük bir heyecanla paylaştığımız A Girl İn The Clouds serimizi tamamlamış olduğumuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Büyük bir keyif alarak emek verdiğimiz bu güzel seri için başta serinin yaratıcılarına, orjinal dilinden ulaşmamıza imkan tanıyan ekiplere ve finaline kadar ilgisini ve yorumlarını eksik etmeyen tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz. Umarız ki bu güzel hikaye siz değerli okuyucularımıza daha fazla ulaşır ve hak ettiğiyi ilgiyi görür.

Gelelim paylaşmak istediğimiz diğer konulara,

Bildiğiniz gibi yeniden bir sınav dönemine girmiş durumdayız, bu bakımdan yoğunluk kaynaklı bazı serilerin bölümlerinde gecikmeler yaşanabilir. Elimizden geldiğince bu süreci hissettirmemeye çalışmamaya gayret edeceğiz ama olası gecikmeler için şimdiden anlayışınızı rica ediyoruz.

Bir diğer husus da çevirmen ve editör arkadaşlara ihtiyacımız sürüyor. Bu süreçte çok değerli arkadaşlar ekibimize katılıp destek verseler de ailemize katılan her bir arkadaşımız diğerinin yükünü azaltacaktır. Bu bakımdan herkese kapımızın açık olduğunu tekrar belirtmekte fayda var.

Dead Flowers ve Blind Garden gibi 2 güzel yeni seriye başladık. En kısa süre içerisinde yeni bölümlerini sizlere paylaşmaya devam edeceğiz, umarız ki beğenirsiniz.

Bunun dışında tüm okuyucularımızı discord kanalımıza bekliyoruz. Fikirlerinizi ve serilerle ilgili sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz. https://discord.gg/p3FwdFh

Evet bizlerden şimdilik bu kadar.

Herkese iyi okumalar dileriz, serilerimizi lütfen yorumsuz ve beğenisiz bırakmayın. 🙂

Yeni bir güncel yazısında görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.