Serilerin Durumu Günceli

By | 11 Ağustos 2018

Merhabalar,

Bir başka güncelimizle karşınızdayız.

Yaklaşık 2 haftadan bu yana sitemizi ziyaret eden ve güzel yorumlarını eksik etmeyen tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz. Bundan sonra da elimizden geldiğince tempomuzu düşürmeden yeni bölümlerimizle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Güncelimizin içeriğinden bahsetmeden önce serilerimizin gidişatıyla ilgili sizlerle paylaşmak istediğimiz birkaç konu var, ilk olarak güncele gelmiş serilerden başlayalım.

The Game Of Points, Shaman girl gibi serilerin güncel bölümlerini paylaştık. Bu serilerin yeni bölümleri çıktıkça yayınlamaya devam edeceğiz.

Akanai Tobira, Dragon House Hunting, Crepuscule, A Thousand Years Ninetails, I Hate Him – I Love Him gibi serilerimizi hem çevirmen ve editörleri bulunmadığından hem de diğer serilerimize odaklanabilmek adına askıya aldık, içlerinden bazılarını tekrar gündeme alır mıyız bilmiyorum. Bu bakımdan ilgilenen ekipler kaldıkları yerden devam ettirebilirler.

Mousou Telepathy‘nin elimizde bol miktarda çevirileri var ancak editörümüz olmadığından dolayı şimdilik donduruyoruz. Editi konusunda kendine güvenen ya da bu seride bizimle ortak çalışmak isteyen ekipler olursa memnuniyetle çeviri desteği sağlayabiliriz.

Elimizde tüm çevirileri bulunan ancak yine editörü olmadığından dolayı Mede Shireru Yoru no Junjou da askıya aldık. İlgilenen ekipler olursa yeni aynı şekilde çeviri desteği sağlayabiliriz.

Bunlar haricinde diğer serilerimizle ilgili herhangi bir sorunumuz yok, tüm hızıyla yeni bölümlerini yayınlamaya gayret edeceğiz.

Sözü uzatmadan bu haftanın güncelinden bahsetmek istiyorum.

Lion To Hanayome 4

Owari No Seraph 70

Sachi İro No One Room 10-11

Usotsuki Ouji To Nisemono Kanojo 19-20 (Bu bölümlerle birlikte bir seriyi daha tamamlamış olduk, başta Çevirmenimiz Sadbeep ve Editörümüz Brisingr olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.)

Tales Of the Unusual 18-22  (22. bölüm itibariyle mevcut hikayeyi bitirdik, yeni hikayeye en kısa zamanda devam edeceğiz)

Rokudou Onna Tachi 8-9

Ve Gosu 10-11 bölümleri sitemize yüklendi

Bir sonraki güncelimizde görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.

Shadowmere