Xian Ni Günceli

By | 17 Ekim 2018

Herkese Merhaba,

Uzun bir aradan sonra yeni bir güncel yazımızla karşınızdayız. Uzun bir ara diyorum, çünkü her ne kadar bölümlerimizi düzenli olarak paylaşmaya çalışsak da sizleri bir güncel yazısıyla selamlama fırsatımız olmadı. 🙁 Bunu düzenli olarak yapabilen ekiplere gerçekten hayranım ama sanırım bizler için erken bir konu.

Tabi ki okulların açılmasıyla beraber yoğun günler geçiriyoruz, harcayabileceğimiz zaman sayısı kısıtlı ve bu durum tüm ekiplere yansıyor. O bakımdan bu yoğun günlere rağmen emek sarf eden tüm ekiplerin kıymetini bilmek lazım. Size naçizane önerim, ekiplerimizi bu yoğun günlerde lütfen yorumsuz, beğenisiz bırakmayın. Çevirmen ve Editörler için sizden gelecek geri bildirimlerin ne kadar değerli olduğunu, sadece güzel sözlerinizle bile onları mutlu edebileceğinizi asla unutmayın.

Güncelimizin içeriğine geçmeden önce birkaç konudan bahsetmek istiyorum.

Bazen serilerin durumuyla ilgili geri bildirimler alıyoruz. Daha hızlı bölüm gelmesini istiyorsunuz, bunu tabi ki yadırgamıyoruz aksine ilgilenmeniz bizi sevindirir. Ancak bir bölümün hazırlanması kolay değil, tam anlamıyla bir ekip işi. Editör ya da Çevirmenin müsait olamadığı zamanlar olduğunda bazı bölümlerde gecikme yaşanabilir. Bu konuda sizden anlayışınızı istiyoruz, devam ettiğimizi duyurduğumuz serilerin bölümleri muhakkak ki gelecektir. Eğer bırakmak zorunda kaldığımız bir seri olursa da zaten sizi bilgilendiririz, içiniz rahat olsun.

Diğer bir konu olarak bölümlerimizi mangatr ve diğer online manga platformlarına biraz gecikmeli yüklediğimizi söylemiştik, bunu da büyük emekler harcayarak kurduğumuz sitemizde daha fazla zaman geçirmenizi istediğimizden yapıyoruz. Bu bakımdan arada bir sitemizi ziyaret etmeniz bizi gerçekten mutlu eder. 🙂

Seri alımına gelince, şu an için eldeki serilere yoğunlaştığımız için yeni seri alımında bir hayli seçici olmamız gerekiyor. Ancak yine de discord kanalımızdan ya da mail adresimizden seri isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son olarak da ekibimizi büyütmek için sorumluluk sahibi Çevirmen ve Editör arkadaşlarımıza ihtiyaçlarımız var. Güzel bir ekip olduk, sizlerin de ekibimizin bir parçası olmanızı isteriz.

Gelelim güncelimize…

Kind Of Confidential 6-10

Rokudou No Onna tachi 10-11

Sachi İro No One Room 12-13

Suicide Boy 1-4

Cinnamon Roll 23-28

Groundless – Sekigan no Sogekihei 1.4

Gosu 13

Ve güncelimizin ana konusu olan Xian Ni’de tam 22 bölüm yükledik. 🙂 53-74 arası tüm bölümleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu çalışmada en başta Suga ve Talhatistik olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Umarız sizler de okuyucularımız olarak beğeni ve yorumlarınızı eksik etmezsiniz.

Ayrıca ekibimizin çevirmenlerinden Sachinin çok güzel bir hikaye çalışması olan “Bayan Tavşan”ı sizlerle paylaşmak istiyorum, özellikle fantastik hikayeleri seven okuyucuların kesinlikle kaçırmamasını öneririm.  https://my.w.tt/359xvItF2Q

Evet şimdilik olanlar bunlar. 🙂

Tüm takipçilerimize keyifli okumalar dileriz.

Bir başka güncelde görüşmek dileğiyle.

Kendinize iyi bakın.

Shadowmere