Yeni Arkadaşlar, Yeni Seriler Günceli

By | 4 Kasım 2018

Herkese Merhabalar,

Yeni bir güncelle tekrardan karşınızdayız.

Her ne kadar yorucu da olsa ekibimiz adına oldukça verimli ve size bolca yeni bölüm sunabildiğimiz bir iki hafta geçirdik.

Bu yoğun döneme rağmen ellerinden geleni yapan ve desteğini esirgemeyen tüm ekip arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ederim.

Son güncel yazısından bu yana neler yaptığımızdan kısaca bahsedecek olursak,

Öncelikle aramıza çok değerli arkadaşlarımız katıldı, Hachidori, Sungami ve Sung-Jo Yun arkadaşlarımıza tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum. Onların da katkısıyla artık daha güçlüyüz. 🙂

Bunun haricinde A Girl in the Clouds, Black Horda, Cross Account, Dragon King of the World, From Nightmare To Love, Kareshi no Neko ga Kawaikunai gibi birbirinden güzel serilere başladık. Yeni bölümleri düzenli olarak gelmeye devam edecek, umarım hepsini seversiniz.

Ayrıca bu süre zarfında sitemize ve discord kanalımıza uğrayan, yorumlarını ve beğenilerini eksik etmeyen tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz. Sorularınız, seri istekleriniz ve düşünceleriniz için bize her zaman mail ve discord kanalımızdan ulaşabileceğinizi unutmayın.

Son olarak ekibimizin çevirmeni Sachinin başarılı fantastik hikayesi V.VITCH’in yeni bölümü çıktı, bu adresten okuyabilir ve yorumlarınız paylaşabilirsiniz. https://my.w.tt/YoEweNsQzR Size önerim kesinlikle kaçırmayın. 🙂

Gelelim güncelimizin içeriğine,

A Girl in the Clouds 0-1

Black Horda 6-9

Boku To Senpai No Tekken Kousai 2

CinnamonRoll 29-30

Cross Account 8-9

Dragon King of the World 27-31

Gosu 14

Kareshi no Neko ga Kawaikunai 1

Kind Of Confidential 11

Owari No Seraph 72

Rokudou no Onna-tachi 12

Sachi İro No One Room 14-15

Suicide Boy 5-7

Serilerinin tüm bölümlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Evet, şimdilik bu kadar 🙂

Yeni bir güncelde görüşmek üzere.

Kendinize iyi bakın.

Shadowmere